< Předchozí Další >
Jaroslav Pouzar

Kdo je Jaroslav Pouzar? Přečtěte si článek o české hokejové legendě a dozvíte se to.

Stavební řešení

HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR není pouze jednoúčelovou budovou,  nabízí vám mnhonem víc...

Výstavba

Zajímá vás, jak probíhala výstavba Hokejového centra Pouzar?

Slavnostní otevření 23.1.2013

Ocenění PRESTA 2010-2012

Ocenění v soutěži PRESTIŽNÍ STAVBA v Jihočeském kraji v letech 2010-2012

HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR je projekt, jehož hlavním cílem je vytvořit kvalitní sportovní zázemí pro širokou veřejnost a aktivně bojovat u mládeže proti drogám, hazardu a šikaně. HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR úzce souvisí s nově založeným mládežníckým hokejovým klubem HC ČESKOBUDĚJOVIČTÍ LVI

V roce 2007 Jaroslav Pouzar oslovil Václava Švece z developerské firmy  BETA 1 DEVELOPMENT a Ing. Arch. Martina Bukolského z projekční kanceláře BUKOLSKY ARCHITEKTI zda by se pokusili zhmotnit jeho troufalé myšlenky. V roce 2008 byly již tímto týmem navrženy studie moderní víceúčelové budovy s parkovištěm, která je tvořena v přízemí vstupní halou, kancelářemi, ledovou plochou se šatnami, tělocvičnou, obchodem. V patře se nachází pak restaurace, tribuna, wellness a ubytování se 16-ti pokoji. Stavební povolení bylo vydané v roce 2010. Následně 30.9.2011 pod vedením developerské firmy BETA 1 DEVELOPMENT zahájil generální dodavatel firma STRABAG výstavbu. Stavební práce trvaly 13 měsíců a budova byla předána do užívání 31.10.2012. Dne 3.11.2012 se již uskutečnil první trénink domácího hokejového klubu HC ČESKOBUDĚJOVIČTÍ LVI. V průběhu roku 2013 bude dokončován interér tělocvičny, ubytování a wellness.

Fotoreportáž realizace projektu >>>

Ocenění PRESTIŽNÍ STAVBA JIŽNÍCH ČECH 2010-2012 >>>