ŠKODA HOCKEY CUP 2015

M E D I A

TV Déčko (3.3.2015)Budějcká Drbna (3.3.2015)MF DNES (3.3.2015); TV SPORT 5 (2.3.2015);
Jihočeská televize
 (2.3.2015); ČSLH (2.3.2015); Jihočeský hokej (2.3.2015) Hokej.cz - přehled soupisek týmů, statistiky mistrovství;
 Jihočeská televize (27.2.2015); Budějcká Drbna (27.2.2015);  Jihočeský hokej (27.2.2015)

ČESKÝ SVAZ LEDNÍHO HOKEJE ve spolupráci s BPA SPORT MARKETING a.s. představují první ročník velkého projektu mládežnického hokeje, zaměřeného na hráče ročníku narození 2001

ŠKODA HOCKEY CUP - Mistrovství ČR výběru krajů ročník 2001

Mistrovství ČR výběru krajů ročník 2001 - kvalifikační turnaj skupiny západ

HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR od pátku 27.2. do neděle 1.3.2015

Slušným divákům vstup ZDARMA!

Prvního ročníku ŠKODA HOCKEY CUP, jehož ambassadory jsou JAROSLAV POUZAR a DAVID MORAVEC, se zúčastní výběry nejlepších hráčů ledního hokeje ze všech krajů ČR ročníků 2001.

ŠKODA HOCKEY CUP proběhne ve dvou fázích. Nejprve se ve dnech 27. 2. – 1. 3. 2015 uskuteční ve dvou špičkových a moderních hokejových stáncích kvalifikační turnaje ve skupinách:

ZÁPAD

Místo konání:  HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR – České Budějovice.
Výběry krajů:  Jihočeský, Karlovarský, Liberecký, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký
Ambasador:    Jaroslav Pouzar – mistr světa v ledním hokeji a trojnásobný vítěz Stanley Cup

VÝCHOD

Místo konání: HALA POLÁRKA Frýdek-Místek, Zimní stadion NOVÝ JIČÍN (dva zápasy skupiny)
Výběry krajů: Moravskoslezský, Vysočina, Zlín, Olomoucký, Jihomoravský, Královéhradecký, Pardubický
Ambasador:   David Moravec – olympijský vítěz a mistr světa v ledním hokeji

I N F O R M A C E

Finálové utkání celého ŠKODA HOCKEY CUP odehrají 10. 4. 2015 nejlepší dva týmy exkluzivně na stejné ledové ploše a těsně před přípravným utkáním na MS v ledním hokeji 2015 mezi reprezentačními výběry A týmů ČESKÁ REPUBLIKA – SLOVENSKO. Vyhlášení vítězů celého projektu pak proběhne v rámci přestávkového programu utkání ČR – Slovensko, kdy ceny vítězům předají významné osobnosti českého a slovenského hokeje. Mladí hokejisté tak budou mít po oba finálové dny jedinečnou příležitost setkávat se svými vzory a zažít během finálové části projektu atmosféru reprezentační akce na té nejvyšší profesionální úrovni.

Celý projekt je mediálně podpořen společností BPA SPORT MARKETING a.s. Budou vyrobeny reportáže z obou kvalifikačních turnajů i z finále samotného, které budou následně vysílány na celoplošném sportovním televizním kanálu SPORT 5. Na webu hokej.cz má projekt vlastní záložku, kde bude možno nalézt komplexní a aktuální informace. Průběh jednotlivých utkání kvalifikačních turnajů bude možno také sledovat on-line na webu onlajny.com . O projektu budou informovat také regionální média.

V rámci kvalifikačních turnajů se na konci prvního dne uskuteční uvítací ceremoniály za osobní účasti ambasadorů jednotlivých skupin, zástupců ČSLH, partnerů a zástupců kraje a města, pod který pořádající město spadá. V průběhu celého turnaje budou vždy po jednotlivých utkáních vyhlašováni nejlepší hráči jednotlivých utkání a následně také celých kvalifikačních turnajů. Oceněni na závěrečném ceremoniálu tedy budou: Nejlepší brankář, obránce, útočník a nejužitečnější hráč.  Hodnotné ceny od partnerů těmto hráčům předají také významné osobnosti sportovního, či veřejného života. Dva nejlepší týmy z každé skupiny pak obdrží oficiální pozvánku na finálovou část ŠKODA HOCKEY CUP do Jihlavy.

Organizace celého projektu se ujal tým DAVID MORAVEC HOCKEY ACADEMY. Pro hráče, realizační týmy i oficiální hosty je připraveno za významné podpory generálního partnera projektu ŠKODA VAGONKA a.s. a ČSLH ubytování, strava, pitný režim, ale především profesionálně připravená akce, tak aby měli ty nejlepší podmínky pro podávání nejlepších výkonů a mohli si svou účast na turnajích v klidu užít.

Ve spolupráci s Hala POLÁRKA a HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR nabídneme v kvalifikačních turnajích nejlepším mladým hokejistům ročníku 2001 z celé ČR moderní a profesionální zázemí a podmínky k tomu, aby mohli předvádět špičkový mládežnický hokej.

Cílem projektu je nabídnout talentovaným mladým hokejistům možnost konfrontace se svými vrstevníky se srovnatelnými schopnostmi za špičkových podmínek srovnatelných s podmínkami skutečných hokejových profesionálů a ukázat v hokejových arénách na různých místech ČR špičkový a atraktivní mládežnický hokej.

Slavnostního zahájení západní části Škoda Hockey Cupu v jihočeské metropoli se zúčastnil místopředseda ČSLH a ředitel celého turnaje Miloslav Šeba, manažer pro tuto skupinu a sekretář JčKV ČSLH Luděk Pavelka, náměstek budějovického primátora Českých Budějovic pro školství a sociální věci Martin Maršík, ambasador turnaje Jaroslav Pouzar (mistr světa 1976 a 1977) a další bývalí reprezentanti František Vacovský (mistr světa 1949) s Alešem Kotalíkem (bronzový z olympiády 2006).

R O Z P I S  A  V Ý S L E D K Y  Z Á P A S Ů

POŘADÍ TÝMŮ

1. Praha
  2. Jihočeský kraj